TuYav

150 TL Alışverişe Ücretsiz Kargo!

Sık Sorulan Sorular

01. Sipariş

Siparişlerimi nasıl görüntüleyebilirim?

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sol taraftaki menüden geçmiş siparişlerinizi ve mevcut siparişlerinizin durumunu görünteleyebilirsiniz.

Siparişimi değiştirmek istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Ürününüz kargoya verildiyse ne yazık ki siparişlerinizi değiştirmeniz mümkün olmayacaktır. Fakat henüz ürünüz kargoya verilmediyse info@tuyav.com adresinden iletişime geçerseniz bu konuda sizlere hızlıca yardımcı olacağız.

Faturama nasıl ulaşabilirim?

Faturanız ödeme onayınızın alınmasıyla birlikte otomatik olarak oluşturulur ve kayıt olurken kullandığınız eposta adresinize gönderilir. 

Epostayı bulamadıysanız info@tuyav.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

02. Kargo

Siparişlerim ne zaman kargolanacak?

Hafta içi saat 13.00’e kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. Hafta sonu veya resmi tatillerde verdiğiniz siparişler takip eden ilk iş gününde kargoya verilir.

Siparişimin teslimat süresi gecikti ne yapabilirim?

Sorununuzun hızlıca çözümü için info@tuyav.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Hangi kargo firmasını kullanıyorsunuz?

Siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderilir. Kargonuzla ilgili bir sorun söz konusu olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Aynı durumun tekrar yaşanmaması için gerekli çalışmalarımızı hızlıca yapacağız.

03. Ödeme

Hangi ödeme araçlarını kullanıyorsunuz?

Ödemelerinizi iyzico alt yapısıyla tüm kredi kartlarınızla yapabilirsiniz. 

Kapıda ödeme sisteminiz var mı?

Ne yazık ki kapıda ödeme sistemimiz bulunmamaktadır.

Havale ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Havale veya EFT ile ne yazık ki ödeme kabul etmiyoruz.

04. İade, Değişim ve Şikayetler

Siparişimi iade edebilir miyim?

Sipariş verdikten 14 gün içinde ürününüzü iade edebilirsiniz. İade işlemlerinde kargo ücretlerinin müşteri tarafından karşılaşması gerekmektedir. 

Ürününüz iade sebebi bizimle ilgili (Paket Sorunları, Hatalı Sipariş Teslimi vb.) ise kargo bedeliniz firmamız tarafından karşılanır.

İade edilecek ürünlerin paket bütünlüğünün bozulmaması gerekmektedir. Bu sebeple ürününüzü kargodan teslim alırken olası taşıma problemleri için tutanak tutturmanız gerekmektedir. İlgili tutanağa sahip olmayan ürünlerin ne yazık ki iadesi mümkün değildir. 

Siparişimi değiştirebilir miyim?

Henüz kargoya verilmemiş ürünlerinizin değişimi için öncelikle eski siparişinizin iptal edilmesi gerekmektedir. Eski siparişinizden doğan iptal bedeliniz en kısa sürede bankaya bildirilecektir ve iadesi sağlanacaktır.

İptal işleminiz tamamlandıktan sonra tekrar sipariş verebilir veya iptal işlemini beklemeden yeni sipariş verebilirsiniz. 

Şikayetlerimle ilgili size nasıl ulaşabilirim?

Her türlü şikayet, öneri ve istekleriniz için info@tuyav.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.