TuYav

150 TL Alışverişe Ücretsiz Kargo!

Genel Bakış

Our refund and returns policy lasts 30 days. If 30 days have passed since your purchase, we can’t offer you a full refund or exchange.

Geri ödeme politikamız 7 gün için geçerlidir. Alışveriş tarihinizden itibaren paket bütünlüğü bozulmamak şartıyla aldığınız ürünleri herhangi bir sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün kullanılmamış, açılmamış, denenmemiş, delinmemiş olması gerekiyor.

Çeşitli ürünler iade edilmekten muaftır. Stokta olmadığı halde özel istek üzerine getirilmiş Mama, Tek Kullanımlık Eşyalar, Bozulabilir ürünlerin iadesi yoktur.

İade edilemeyen ürünler:

  • Özel üretim eşyalar. (İsimlik, İsme Özel Tasma)
  • Özel sipariş edilmiş mamalar.
  • Tek kullanımlık eşyalar.
  • Paket bütünlüğü bozulmuş, orjinal durumda olmayan, bizimle ilgili nedenler yüzünden hasar görmemiş, eksik parçası olan eşyalar.
  • Paketi açılmış ürünler.

İade ve Geri Ödeme

İadenizi gönderdiğinizden sonra ürünler elimize ulaşınca size bilgi vereceğiz. Yapılacak incelemeyle birlikte iadenin onaylandığını veya reddedildiğine dair bilgi vereceğiz.

İade işlemi tamamlandıktan sonra eğer kredi kartı ile ödeme yapmışsanız iadeniz 2 (iki) iş günü içerisinde bankanıza bildirilir.

Geç İade

Kredi kartı iadelerinde iadeler bankanız kurallarına göre iade edilir. Eğer taksitli alışveriş yaptıysanız bankanız bu işlemi her ay taksitler oranında yapabilir. Tüm bu işlemleri kontrol ettiğiniz halde hala endişeleriniz varsa bizimle info@tuyav.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

İndirimli Ürünler

Sadece indirimsiz ürünleri iade edebilirsiniz. İndirimli ürünler belli şartlara göre indirime konulduğundan indirimli aldığınız bir ürünün iadesi ne yazık ki mümkün değildir.

Değişim

Aldığınız ürünle ilgili bizimle veya kargo şirketi sebebiyle bir kusur bulunuyorsa lütfen kargoyu teslim almayın ve bu konuda mutlaka tutanak tutturun. Unutmayın ki tutanak olmayan ürünlerin ne yazık ki değişimi mümkün olmayacaktır.

Nakliye İadeleri

İade etmek istediğiniz ürünleri bu adrese gönderebilirsiniz: {physical address}.

Ürününüzü iade etmek için nakliye masraflarının sizin tarafınızdan karşılanması gerekir. Ürün iadelerinde eğer ürün size gönderilmek üzere yola çıktıysa, ürünü iade etseniz dahi nakliye bedeli iade edilmez.

Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var?

Tüm yardım istekleriniz için bizimle info@tuyav.com epostası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.