TuYav

150 TL Alışverişe Ücretsiz Kargo!

Üyelik sözleşmesi

Üyelik Hakkında
Mağazamıza üye olmak için Üye İşlemleri sayfamıza giderek ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir. Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ulaşım problemleri olasılığı açısından çok önemlidir. Ürün ve hizmetlerin çabuk sağlıklı bir şekilde ulaşması için üye bilgilerinizi lütfen dikkatle ve eksiksiz doldurunuz.


Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız hiç bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak alışveriş yapmadan önce Satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.

 
Üyelik İptali
Üye dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır.

Üyeliğinizi sonlandırmak için info@tuyav.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aşağıdaki Durumlarda Üyelik İptal Edilemez
1 – Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa,
2 – Üyeye Kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa.


Aşağıdaki Durumlarda Üyelik Tarafımızdan İptal Edilir
1 – Üye Ahlak dışı, mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa,
2 – Sahtekarlık girişiminde bulunduysa,
3 – Web sitesine veya tuyav.com markasına zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.

Üye Güvenliği
Üyenin güvenliği için web sitemizde her türlü önlem alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında sizlerde üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. Web sitemize giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın.

Farklı Adres
Ne yazık ki sistemimiz şu an da çoklu adres eklenmesine izin vermemektedir. Eğer siparişlerinizi farklı bir adrese gönderilmesini isterseniz öncelikle hesabınızdaki “Adres” kısmından mevcut adresinizi güncellemeniz gerekir. Bir şekilde güncelleme yapmadan sipariş verirseniz, adresinizin düzeltilmesi için bizimle info@tuyav.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Yorumları
Müşterilerimizin her endişesi ve sevincini paylaşmak bizim için büyük bir sevinç. Bu sebeple satın aldığınız ürünlerle ilgili tüm yorumlarınız genel ahlak kurallarına uyduğu sürece yayınlanacaktır. Küfür, hakaret veya bu anlamlara gelebilecek yorumlarınız ise ne yazık ki yayınlanmayacaktır. Yorumunuzun yayınlanması için genel ahlak kuralları içerisinde dilediğinizi yazabilirsiniz.