TuYav

150 TL Alışverişe Ücretsiz Kargo!

Garanti ve İade Koşulları

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Siparişiniz elinize ulaşmış ve iptal etmek istiyorsanız:
Anlaşmalı kargolarımız ile tekrar ürünü Murat Çeşme Mah. Kiptaş Mimarsinan Evleri A3 Blok D:23 Büyükçekmece/İstanbul adresine gönderiniz. Promosyonlu ürünler alındığında, ürünle birlikte mutlaka promosyonu da gönderilmelidir. Ürün mutlak suretle orijinal ambalajı ile birlikte iade edilebilir. Aksi taktirde iptal işleminiz yapılmayacaktır.

İade olarak gönderdiğiniz ürünler de ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde tuyav.com ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Bu tür hallerde ürünün tuyav.com’e gelişi ve geri dönüşü sırasındaki tüm kargo ücretleri müşteriye aittir.

Elinize geçen ürünleri iade etmeden önce mutlaka info@tuyav.com adresinden bize bildirmeniz gerekmektedir. Bildirim yapılamadan gönderilen ürünlerle ilgili iade alınmayacaktır.

Kısmı iade yapıldığında iade edilen ürün/ürünlerin toplam bedeli, ilgili siparişin toplam tutarından düşüldüğünde, kalan meblağ KARGO ÜCRETSİZ olan 150 TL altında kaldığında; iade tutarından kargo ücreti düşülerek, kalan meblağ iade edilir.

İptal ettiğim siparişin ücretini nasıl alırım?
İade işlemi tamamlandıktan sonra eğer kredi kartı ile ödeme yapmışsanız iadeniz 2 (iki) iş günü içerisinde bankanıza bildirilir. Kredi kartı iadelerinde iadeler bankanız kurallarına göre iade edilir. Eğer taksitli alışveriş yaptıysanız bankanız bu işlemi her ay taksitler oranında yapabilir.

Ürün Arızalı Çıktı Ne Yapmalıyım?
Aldığınız ürün arızalı çıkması durumunda info@tuyav.com adresine bir talep gönderiniz. Bazı markalar arıza prosüdürü için direk teknik servislerine gönderimi kabul etmektedirler. Müşteri temsilcimiz size yol gösterecektir.

Kapsam Dışı Sözleşmeler – Bu Yönetmelik hükümleri; 


a) Hijyenik ürünlerin hiçbir sebeple iadesi yoktur. (Ambalajı açılmış kedi yada köpeğinizin bedenine temas etmiş olması)

b) Kedi tuvalet ürünleri ( Ambalajı açılmasa dahi!)
c) Tırnak makası, fırçe, tarak gibi kolay kontaminasyona uygun ürünler( Ambalajı açılmasa dahi!)
d) Tek kullanımlık ürünler.
e) Göz, kulak damlası gibi ağızı açıldıktan sonra kullanım süresi olan ürünler.